JET KİRALAMA

Zamanı yönet lüksü yakala

özel jet kiralama

Özel jet uçak kiralama hizmeti; küçük gruplar halinde seyahat etmek isteyenler için dizayn edilmiş olan en rahat ulaşım aracıdır. Konfor içinde uçmak, gitmek istediğiniz mesafeyi sıra beklemeden, havaalanındaki kaosu yaşamadan “özel” hissetmenizi sağlayacaktır. Bikinijet; kısa, orta, uzun ve ultra uzun menzilli uçuşlar için her türlü özel jet ve uçak kiralama filosuna sahiptir.

Özel jet kiralama ile kendi belirlemiş olduğunuz zamanı yönetme şansına sahip olurken sizin için hazırlanmış uçuşun keyfini çıkarabilirsiniz. Genellikle iş seyahatlerinin yanı sıra keyifli tatiller için de kullanılmaktadır. Belirleyeceğiniz gün ve saatte sizi dilediğiniz yere ulaştıran bu hizmetimiz ile kendinizi özel hissedeceksiniz. Ayrıca uzun süren check-in işlemleri ve güvenlik hatlarında harcadığınız zamandan tasarruf sağlanırken, bagaj taşıma zorunluluğunu da olmadan seyahat edebilirsiniz.

Acil iş toplantılarınız için, uzakta olan yakınlarınızın özel gününü kutlamak, arkadaşlarınızı ziyaret etmek veya tatil amaçlı kullanabileceğiniz bu hizmetle; değerli zamanınızı istediğiniz verimlilikte kullanma imkanı sunuyoruz. Özel jet heyecan duymanın da ötesinde, kendinizi bulutların üzerinde hissetmenizi sağlayacaktır. Hizmetimizin sağladığı avantajlar ile beraber konfor ve güven gibi temel unsurları ile hızla tercih edilen bir ulaşım seçeneğidir. İsterseniz son anda ya da acil durumlar da dahil özel jet uçak kiralama işleminden yararlanmanız mümkündür.